Skład Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2012/2013

w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących

 

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:

                                                Renata Urbanowicz, Magdalena Ulatowska, Szymon Urbanowicz

 

Przewodniczący:                                                      Jakub Banasiewicz 3W

 

Z-ca przewodniczącego:                                         Aleksandra Drohomirecka 1A

 

Sekretarz:                                                                  Roksana Jamroziak 2C

                                                                                     Klaudia Matujza 2C

 

Sekcja muzyczna:                                                   Sebastian Gułaj 1A

                                                                                     Sebastian Popardowski 1A

                                                                                     Adam Papierz 2A

                                                                                     Krystian Czernik 2A

 

Sekcja fotograficzna:                                             Kinga Skręt 1A

                                                                                    Ewelina Sowa 2

 

Poczet sztandarowy:                                             Aleksandra Malinowska 1A

                                                                                   Arkadiusz Magiera 1E

                                                                                   Angelika Szczepanik 3A

 

Poczet flagowy:                                                     Aleksandra Wojsznis 1E

                                                                                  Arleta Juszczyszyn 1E

                                                                                  Bartosz Proszowski 3A

 

Sekcja plastyczna:                                                Aleksandra Schilling 1E

                                                                                   Julia Sztejkowska 3A

                                                                                  Patrycja Czuba 3A

                                                                                   Izabela Mordarska 3A

                                                                                  Katarzyna Łuczak 3A

 

Członkowie:                                                            Nikola Galas 1D

                                                                                  Bartosz Mazur 1A

                                                                                  Karolina Nosal 1A

                                                                                  Emilia Andrzejewska 1D

                                                                                  Janusz Zięba 1W

                                                                                  Bartosz Zdanowski 1W

                                                                                  Michał Trzepak 1W

                                                                                  Wojciech Popardowski 1W

                                                                                  Adrian Wesołowski 2A

                                                                                  Alicja Wiktor 2C

                                                                                  Bartosz Salamon 2C

                                                                                  Piotr Lisiecki 2C