Giełda podręczników szkolnych 2016/2017

KUP – SPRZEDAJ
PODRĘCZNIKI

Dnia 9 września 2016 w trakcie szóstej godziny lekcyjnej odbyła się Szkolna Giełda Używanych Podręczników, która wzbudziła duże zainteresowanie uczniów. Wielu uczniów sprzedawało swoje podręczniki, kupujących było również bardzo dużo. Koordynatorkami akcji były panie Małgorzata Rudnicka i Blandyna Olejnik – Dziura.

Dziękujemy organizatorom!

„Narodowe Czytanie” w eoku szkolnym 2016/2017

Dnia 05 września 2016 roku w naszej szkole odbyła się piąta edycja ogólnopolskiej akcji „Narodowe Czytanie”, podczas
której w całej Polsce czytana była powieść Henryka Sienkiewicza „Quo vadis”. Dzięki lekturze przenieśliśmy się  do czasów Nerona i św. Pawła.Z pewnością, niektórzy ze  słuchaczy sięgną po książkę Sienkiewicza i w domowym zaciszu zatopią się w lekturze, która przeniesie ich do Starożytnego Rzymu.

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/ 2017

1 września 2016 roku o godz. 900 w hali sportowej ZSZiO odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2016/2017, w której uczestniczył Starosta Powiatu Kamiennogórskiego pan Jarosław Gęborys.
Przemówienie inauguracyjne wygłosiła Dyrektor szkoły pani Mariola Jaciuk.
Swoją obecnością zaszczycili nas również rodzice uczniów, którzy po raz pierwszy przekroczyli progi naszej szkoły. W roku szkolnym 2016/2017 naukę w naszej szkole rozpoczęło 229 uczniów klas pierwszych.

Drodzy Uczniowie, życzymy wam, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, odkrywaniem nauki i jej praw, ale też odnajdywaniem siebie, rozwojem własnych uzdolnień
 i zainteresowań.

Niech szkoła będzie dla Was także miejscem radości i wielu przyjaźni.

Wszystkim Nauczycielom  życzymy, by był to rok spokojnej pracy, dającej satysfakcję osobistą i uznanie otoczenia.

Rekrutacja 2016/2017

Zapraszamy do zapoznania się z listami kandydatów przyjętych do klas pierwszych Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej, które są dostępne na tablicy ogłoszeń w naszej szkole. Prosimy kandydatów o potwierdzenie wyboru kierunku kształcenia:
w Technikum w sali 122 bud A i Zasadniczej Szkole Zawodowej
- w sekretariacie uczniowskim

Konkurs Piosenki WSOWL

Młodzież Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze w dniu 7 czerwca 2016 r. (wtorek) brała udział w pierwszym Konkursie Piosenki Patriotycznej zorganizowanym przez Wyższą Szkołą Oficerską Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Do udziału uczniowie przygotowywali się pod okiem pani Sylwii Oleksy. W konkursie wystąpiło 16 zespołów. Jury nagrodziło uczniów ZSZiO wyróżnieniem. Konkurs obserwowali: Dolnośląski Kurator Oświaty p. Ryszard Kowalczyk, Rektor – Komendant WSOWL płk dr Lesław Wełyczko oraz Dyrektor ZSZiO p.  Mariola Jaciuk. Uczestnictwo młodzieży było możliwe dzięki podpisanej współpracy z Wyższą Szkołą Oficerską Wojsk Lądowych we Wrocławiu oraz zaangażowaniu nauczycieli szkoły
i rodziców.

1 2 3 4 5 6 8 10 11 12 49 50