PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

21 marca 2017 roku Maturzyści Diecezji Legnickiej zawierzyli czekający ich egzamin dojrzałości, Najświętszej Maryi Pannie Królowej Polski.
W naszej szkole to czas, kiedy uczniowie klas maturalnych udali się do Częstochowy;  wyjazd zorganizowała pani Sylwia Oleksy

Ponadto w wycieczkach klasowych zorganizowanych przez wychowawców klas uczestniczyli:

- uczniowie klasy 1W technikum kształcącego w zawodzie technik budownictwa zwiedzili trasę specjalną Bazyliki Krzeszowskiej pod kątem ciekawostek architektonicznych, wycieczkę zorganizowała pani Marta Całko.

- uczniowie klasy IS technikum kształcącego w zawodzie technik spedytor zwiedzili port lotniczy we Wrocławiu; zapoznali się z charakterem pracy w tego typu obiekcie, wyjazd zorganizowała pani Mariola Drozda.

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

Dnia 18.03.2017 r. w naszej szkole odbyły się Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom".

Wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych I miejsce zdobył Dawid Wodziak (3w), II miejsce Dominik Michalik (1c), III miejsce Arkadiusz Ochmański (3w).

GRATULUJEMY!!!

„Mistrzowie Logistyki V”

Dnia 17.03.2017 roku Katedra Zarządzania Strategicznego i Logistyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu zorganizowała konkurs Mistrzowie Logistyki V.

Tradycyjnie uczniowie naszej szkoły podjęli zmagania z tematem.

Trzymamy kciuki !!!

Kocham Cię Polsko

Dnia 16.03.2017 roku grupa młodzieży ZSZiO uczestniczyła w nagraniach programu rozrywkowego Kocham Cię, Polsko! w TVP Kraków. Emisja odcinków to 8 kwietnia i 20 maja.

Historyk IPN z wykładem w ZSZiO

Dnia 3.03.2017 roku na zaproszenie dyrektoar szkoły p.Marioli Jaciuk w naszej szkole z wykładem gościł historyk IPN dr p.T. Gałwiaczyk.

Wykład nosił tytuł ,, Czy warto było tak żyć?".

Uczniowie wysłuchali wykładu z wielkim zainteresowaniem i wzruszeniem.

1 2 3 4 5 7 9 10 11 56 57