Politechnika Wrocławska dla spedytorów

Dnia 12.04.2017r. uczniowie klasy IS - technik spedytor uczestniczyli w zajęciach dydaktyczno - praktycznych zorganizowanych w ramach projektu Zawodowy Dolny Śląsk na Wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej.
Temat zajęć dotyczył jakościowych i ilościowych metod planowania i przewozu towarów.
Opiekunem uczniów była pani Mariola Drozda.

Sukces Łukasza Ferenca

Dnia 7.04.2017 Łukasz Ferenc, uczeń klasy 3H oraz młodociany pracownik Dofama Thies Sp. z o.o. w Kamiennej Górze, zdobył II miejsce w etapie regionalnym w XVII EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O ZASADACH BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY DLA UCZNIÓW Z ZAKŁADÓW RZEMIEŚLNICZYCH „BEZPIECZNIE OD STARTU”, który odbył się w siedzibie Dolnośląskiej Izbie Rzemieślniczej we Wrocławiu.
Jednocześnie Łukasz zdobył prawo startu w etapie ogólnopolskim i będzie reprezentował nasze województwo w Warszawie.

NASI NA PODIUM

Dnia 7.04.2017r. uczniowie klasy 3G, Justyna Pasiut i Adrian Smoleń zdobyli I miejsce w konkursie "Smaki kresowe w tradycji kuchni polskiej" zorganizowanym przez ZSLiZ nr 2 w Jeleniej Górze.
Uczniów do konkursu przygotowała Pani Danuta Borkowska.
Gratulujemy sukcesu!

Wystartował projekt - ZAWODOWY DOLNY ŚLĄSK

Dnia 4.04.2017 roku pierwsza grupa uczniów technikum kształcącego w zawodzie technik logistyki, brała udział w zajęciach laboratoryjnych na Politechnice Wrocławskiej, których tematem był proces zaopatrzenia w przedsiębiorstwach handlowych i produkcyjnych.

Opiekunem uczniów była p.Małgorzata Cedzidło.

CZAS REKOLEKCJI

W dniach 22 – 24 marca 2017r w Parafii Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze odbywały się rekolekcje wielkopostne dla uczniów naszej szkoły.