Bezpieczny Tor 2012

Uczniowie klas 4 w, 3 r i 3 a wzięli udział w planowanych ćwiczeniach  użb ratowniczych Powiatu Kamiennogórskiego zarządzanymi przez Starostę Kamiennogórskiego w dniu 5 października 2012r.
Pełnoletni uczniowie zostali skierowani do udziału w ćwiczeniach w roli pozorantów w ramach zajęć "Wiedza o Społeczeństwie".

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 5 października 2012r. odbyły się uzupełniające wybory do Samorządu Uczniowskiego
Po podliczeniu głosów do Samorządu Uczniowskiego ZSZiO w Kamiennej Górze dostały się następujące osoby:

1. Andrzejewska Emilia 1D -
2. Drohomirecka Aleksandra 1A -
3. Galasa Nikola 1D -
4. Malinowska Aleksandra 1A -
5. Mazur Bartek 1A -
6. Popardowski Wojciech 1W -
7. Schilling Aleksandra 1E -
8. Skręt Kinga 1A -
9. Trzepak Michał 1W -
10. Wojsznis Aleksandra 1E -
11. Zdanowski Bartosz 1W -
12. Zięba Janusz 1W -

Rajd integracyjny klas pierwszych

Dnia 26.09.2012r. o godz. 10.00 odbył się rajd integracyjny klas pierwszych do Krzeszowa. Uczniowie wraz z wychowawcami wyruszyli spod naszej szkoły.  Na miejscu czekał na nich poczęstunek w postaci ciepłej kiełbaski z bułką. Po posiłku, rozpoczęły się zmagania w różnorodnych konkurencjach sportowych.

Zwycięską klasą okazała się klasa IH, - wychowawstwo pani E. Rosłan, drugie miejsce zajęła klasa IA, - wychowawstwo pani M. Drozdy, a trzecie miejsce klasa IF, - wychowawstwo pani P. Urban. Pozostałe klasy zajęły miejsce czwarte. Pierwsze trzy klasy otrzymały nagrody w postaci słodkiego poczęstunku.

W imprezie uczestniczyla Dyrektor Szkoły - pani Mariola Jaciuk.

Organizacją imprezy zajęli się członkowie Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami (pani Renata Urbanowicz, pani Magdalena Ulatowska, pan Szymon Urbanowicz) i klasa IVB.

Wycieczka do Gross Rosen

Dnia 21 września 2012r. uczniwie klas maturalnych naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Gross-Rosen w Rogoźnicy i Bazyliki w Strzegomiu
Podczas zwiedzania terenu obozu wyświetlono projekcję filmu o warunkach życia i  pracy w Obozie i wspomnienia byłych więźniów.
Po zwiedzeniu Obozu w Rogoźnicy przejechali do Strzegomia, gdzie zwiedzali Bazylikę Mniejszą Świętych Apostołów Piotra i Pawła  w Strzegomiu

Pracowite wakacje

autor artykułu: Robert Główczyk - Regionalny Tygodnik Informacyjny"