Życzenia Świąteczne

"Czytamy uczniom klas pierwszych"

Dnia 19.12.2012 roku w bibliotece szkolnej uczniowie klasy 1 M wysłuchali fragmentów ksiązki "Opowieść wigilijna" Karola Dickensa , która wprowadziła uczniów w nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Było to drugie spotkanie w bibliotece. W październiku br. klasa 1F wysłuchała rozdziału z książki "Wielka księga strachu"  Pedro Rodrigeza.
Fragmenty obu książek czytała pani wicedyrektor Bożena Drożdżowska.
Organizatorką akcji czytania jest p. Zenobia King.

AKCJA EKOLOGICZNO- EDUKACYJNA

„STAŃ PO ZIELONEJ STRONIE MOCY”

Akcja polega na zbiórce:
·      zużytych płyt CD/DVD/blu-ray
·      starych telefonów komórkowych
·      zużytych ładowarek do telefonów
·      baterii ( rodzaje: AAA, AA, C, D i 9V )

Uczniowie naszej szkoły, którzy wezmą udział w zbiórce odpadów otrzymają punkty dodatnie z zachowania

Odpowiedzialna za koordynację akcji : Elżbieta Rawska – sala 3 A
Czas trwania zbiórki odpadów : 01.11.2012 r. – 31.05.2013 r.
Regulamin akcji dostępny u opiekuna

Spotkanie z przedstawicielami PWSZ

W dniu 17.12.2012r (poniedziałek) uczniowie klas maturalnych uczestniczyli w kolejnym spotkaniu z przedstawicielami Szkół Wyższych, tym razem z przedstawicielami Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu.

Spotkanie z przedstawicielami WWSZIP

W dniu 7.12.2012r (piątek) uczniowie klas maturalnych uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami Wałbrzyskiej Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości nt. „ Jak dać się skutecznie zrekrutować, jak się prezentować w czasie rozmowy rekrutacyjnej?”