Wystartował projekt - ZAWODOWY DOLNY ŚLĄSK

Dnia 4.04.2017 roku pierwsza grupa uczniów technikum kształcącego w zawodzie technik logistyki, brała udział w zajęciach laboratoryjnych na Politechnice Wrocławskiej, których tematem był proces zaopatrzenia w przedsiębiorstwach handlowych i produkcyjnych.

Opiekunem uczniów była p.Małgorzata Cedzidło.

CZAS REKOLEKCJI

W dniach 22 – 24 marca 2017r w Parafii Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze odbywały się rekolekcje wielkopostne dla uczniów naszej szkoły.

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

21 marca 2017 roku Maturzyści Diecezji Legnickiej zawierzyli czekający ich egzamin dojrzałości, Najświętszej Maryi Pannie Królowej Polski.
W naszej szkole to czas, kiedy uczniowie klas maturalnych udali się do Częstochowy;  wyjazd zorganizowała pani Sylwia Oleksy

Ponadto w wycieczkach klasowych zorganizowanych przez wychowawców klas uczestniczyli:

- uczniowie klasy 1W technikum kształcącego w zawodzie technik budownictwa zwiedzili trasę specjalną Bazyliki Krzeszowskiej pod kątem ciekawostek architektonicznych, wycieczkę zorganizowała pani Marta Całko.

- uczniowie klasy IS technikum kształcącego w zawodzie technik spedytor zwiedzili port lotniczy we Wrocławiu; zapoznali się z charakterem pracy w tego typu obiekcie, wyjazd zorganizowała pani Mariola Drozda.

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

Dnia 18.03.2017 r. w naszej szkole odbyły się Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom".

Wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych I miejsce zdobył Dawid Wodziak (3w), II miejsce Dominik Michalik (1c), III miejsce Arkadiusz Ochmański (3w).

GRATULUJEMY!!!

„Mistrzowie Logistyki V”

Dnia 17.03.2017 roku Katedra Zarządzania Strategicznego i Logistyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu zorganizowała konkurs Mistrzowie Logistyki V.

Tradycyjnie uczniowie naszej szkoły podjęli zmagania z tematem.

Trzymamy kciuki !!!