Klasa IVE zwyciężyła

Uczniowie klasy IVE wygrali konkurs „Szkoła w obiektywie " organizowany przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.
Nagrodą był wyjazd do parku linowego pod Wrocławiem.

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ W PRAKTYCE

Wybór zawodu jest jedną z najważniejszych życiowych decyzji każdego człowieka. Dobry wybór zaprocentuje w przyszłości poczuciem osiągnięcia sukcesu życiowego. 21.04.2017 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez doradcę zawodowego z DWUP na temat predyspozycji zawodowych. Spotkania zorganizowała p.Justyna Rawska w ramach praktycznych lekcji z podstaw przedsiębiorczości.

Politechnika Wrocławska dla spedytorów

Dnia 12.04.2017r. uczniowie klasy IS - technik spedytor uczestniczyli w zajęciach dydaktyczno - praktycznych zorganizowanych w ramach projektu Zawodowy Dolny Śląsk na Wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej.
Temat zajęć dotyczył jakościowych i ilościowych metod planowania i przewozu towarów.
Opiekunem uczniów była pani Mariola Drozda.

Sukces Łukasza Ferenca

Dnia 7.04.2017 Łukasz Ferenc, uczeń klasy 3H oraz młodociany pracownik Dofama Thies Sp. z o.o. w Kamiennej Górze, zdobył II miejsce w etapie regionalnym w XVII EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O ZASADACH BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY DLA UCZNIÓW Z ZAKŁADÓW RZEMIEŚLNICZYCH „BEZPIECZNIE OD STARTU”, który odbył się w siedzibie Dolnośląskiej Izbie Rzemieślniczej we Wrocławiu.
Jednocześnie Łukasz zdobył prawo startu w etapie ogólnopolskim i będzie reprezentował nasze województwo w Warszawie.

NASI NA PODIUM

Dnia 7.04.2017r. uczniowie klasy 3G, Justyna Pasiut i Adrian Smoleń zdobyli I miejsce w konkursie "Smaki kresowe w tradycji kuchni polskiej" zorganizowanym przez ZSLiZ nr 2 w Jeleniej Górze.
Uczniów do konkursu przygotowała Pani Danuta Borkowska.
Gratulujemy sukcesu!

« Nowsze 1 2 4 5 6 7 8 9 52 53